همکاری در فروش پنل اس ام اس و کسب درامد اینترنتی

در سیستم همکاری در فروش (افیلیت مارکتینگ) هر شخصی می تواند با عضویت در آن و کمک به فروش سامانه پیامک یا خطوط ثابت ابری به ازای خرید هر کاربر، پورسانت دریافت کند. به بیان ساده در افیلیت مارکتینگ یا بازاریابی پورسانتی پیشنهاد خرید یا معرفی محصول بر روی وبسایت، وبلاگ و یا هر رسانه اجتماعی ناشر افیلیت قرار داده می‌شود و اگر این تبلیغات منجر به فروش محصول شود، مبلغی از طرف سامانه لاین به ناشر افیلیت که بازاریابی محصول را انجام داده، پرداخت می‌شود. این روش از مهم ترین شیوه های کسب درآمد از اینترنت و شبکه های اجتماعی به حساب می آید.

شما هم مانند اکثر طراحان سایت و برنامه نویسان مشتریانی دارید که برای ارسال پیامک به پنل پیامک نیاز دارند، ما با ارائه پشتیبانی عالی مشتریان شما را شگفت زده می کنیم و بابت معرفی هر کاربر و تشکر از شما تا 40% مبلغ پنل پیامکی خریداری شده به عنوان سود همکاری درفروش به حساب بانکی شما واریز می‌کنیم.

کسب درآمد از بازاریابی پنل پیامکی

مزایای همکاری در فروش سامانه پیامک

  • پیشنهاد بدون ریسک مالی
  • جذب سریع و بدون سرمایه اولیه
  • استفاده از برند محبوب سامانه لاین
  • عدم نیاز به سایت اختصاصی پنل پیامک
  • سلب مسئولیت پشتیبانی از شما
  • پشتیبانی سریع از سمت سامانه لاین
  • سلب مسئولیت در قبال پیامک کاربران

هر زمان که موجودی کیف پول شما به 100 هزار تومان برسد از طریق لینک درخواست وجه که در پنل کاربری شما وجود دارد می توانید نسبت به درخواست و دریافت پورسانت خود اقدام نمایید.

موجودی کیف پول در کمتر از 24 ساعت به حساب شما واریز می شود.

در سیستم همکاری در فروش فقط بابت معرفی هر کاربر 40% مبلغ پنل خریداری شده به شما تعلق می گیرد اما در نمایندگی پنل اس ام اس شما می توانید از تمام تراکنش های کاربر (خرید شارژ، خرید خط اختصاصی و…) سود داشته باشید و همچنین بابت ساخت کاربر هیچ هزینه ای به سامانه لاین پرداخت نمی کنید.

در سیستم افیلیت مارکتینگ شما میتوانید با وبسایت، وبلاگ و یا هر رسانه اجتماعی مانند فیسبوک، اینستاگرام و… شروع به فعالیت کنید.

می‌خواهید درامد بیشتری داشته باشید؟

اگر می‌خواهید در سود شارژ خریداری شده ، سود خرید خط و سود فروش پنل به صورت 100% سهیم باشید می توانید نمایندگی سامانه پیامک سامانه لاین را تهیه نمایید.