تلفن ثابت ابری
تلفن ثابت ابری CLOUD با پیش شماره استان دلخواه

ثبت نام خط تلفن ثابت مجازی

سامانه لاین قابلیت ارائه خطوط تلفن ثابت با پیش شماره تهران، مشهد، اصفهان، تبریز و… فراهم کرده است. با استفاده از خط تلفن ثابت دایورتی هر کجای کشور عزیزمان که حضور داشته باشید می توانید به راحتی در قالب یک شرکت معتبر با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و این خطوط تلفن ثابت نیازی به سیم کشی ندارد و مالکیت 100% برای شما می باشد.

قیمت خط تلفن ثابت مجازی در جشنواره: 200 هزار تومان (100 هزار تومان شارژ هدیه به مدت محدود)

تلفن ثابت ابری (CLOUD)

سرویس تلفن ثابت ابری سازمانی با برقرای تماس بر بستر CLOUD امکان استفاده از تلفن ثابت مجازی با هزینه کمتر و امکانات تخصصی تلفن ویپ voip با سانترال مجازی و تلفن گویا را در اختیار شما قرار می دهد. با خرید شماره ثابت مجازی که مالکیت دائمی خط تلفن ثابت به نام شما می‌شود، دیگر دغدغه تغییر شماره تلفن ثابت برای تغییر دفترکار وجود ندارد و مهم تر از آن نیاز به تجهیزات و سخت افزار جانبی، سیم کشی، ip phone و… نیست. برخلاف سایر شرکت ها که شماره تلفن ثابت مجازی فقط قابلیت تماس ورودی دارد در سرویس تلفن ثابت ابری سامانه لاین امکان برقراری تماس ورودی و تماس خروجی به صورت همزمان وجود دارد.

تلفن گویا ویپ voip، ضبط مکالمات، صف تماس، فکس اینترنتی و… به تنهایی می تواند نقش به سزایی در بهبود روند ارتباط با مشتریان داشته باشد.

تعرفه ها خطوط ابری

خرید تلفن ثابت مجازی با پیش شماره استان دلخواه

به کمک تلفن گویا مجازی و سانترال مجازی سامانه لاین با امکاناتی فراتر از تلفن ثابت و هزینه ای بسیار کمتر از تلفن ویپ voip مخابراتی، تمام نیاز شما برای برقراری ارتباط با مشتریان برطرف خواهد شد.
در تلفن ثابت ابری پیشرفته قابلیت ضبط مکالمات، راه اندازی صف تماس مشتریان، فکس اینترنتی، گزارشات دقیق مکالمات، قابلیت برقراری تماس همزمان ورودی و خروجی وجود دارد. با خط تلفن ابری با پیش شماره های 021،051،031،041 و سایر پیش شماره های سراسر کشور می توانید بدون اینترنت تماس خروجی داشته باشید.

چرا تلفن ثابت مجازی سامانه لاین ؟

بدون نیاز به اجاره واحد تجاری و خرید خط تلفن ثابت، کسب و کار خود را شروع کنید و در میان رقبا حرفه‌ای گام بردارید.

  • مالکیت دائمی خط تلفن ثابت مجازی با پیش شماره 9101 و 9130
  • تعرفه مکالمه مخابراتی (تعرفه سازمان تنظیم مقررات)
  • برقراری تماس خروجی بدون نیاز به اینترنت

قیمت : 200 هزار تومان (100 هزار تومان شارژ هدیه به مدت محدود)

آماده توسعه کسب و کارتان هستید؟

همین امروز با خرید خط تلفن ثابت ابری در مسیر کسب و کار حرفه‌ای گام بردارید، داشتن شماره ثابت به کسب و کار شما اعتبار می دهد و مشتریان به شما اعتماد می کنند و فروش شما افزایش خواهد یافت. پیش شماره های تلفن 9101 و 9130 با پیش شماره استان دلخواه شما می باشد که بدون نیاز به سیم کشی می توانید از این خط تلفن ثابت اینترنتی استفاده نمایید و در هزینه هایتان صرفه جویی کنید.