کارت ویزیت الکترونیکی

کارت ویزیت الکترونیکی جایگزینی مدرن و پرکاربرد برای کارت ویزیت های کاغذی و چاپی که بعد از مدتی دور انداخته می شوند می باشد

در این نوع کارت ویزیت که به کارت ویزیت های پیامکی یا دیجیتال هم معروف است کسب و کار علاوه بر معرفی کلیه خدمات و محصولات خود با فیلم و عکس می تواند از طریق کارت ویزیت الکترونیکی شماره مخاطبین خود را جمع آوری و یک باشگاه مشتریان ساخته و این قابلیت وجود دارد تا در مناسبت های مختلف یا جهت تبلیغات کسب وکار خود برای مخاطبین خود پیامک ارسال کند

در کارت ویزیت الکترونیک مشتریان کسب وکار زمانی که کد مخصوص کسب و کار را چه از طریق پیامک ارسال کنند و یا کد دستوری ussd مربوط به کسب وکار را شماره گیری کنند کلیه اطلاعات کاری، تلفن تماس ، راه های دسترسی ، نظرسنجی و… کسب وکار برایشان به نمایش درآمده و تلفن مشتری نیز در باشگاه مشتریان اضافه می گردد.در پنل کاری کسب وکار دفترچه تلفنی همنام با کد خریداری شده ایجاد می شود که کسب وکار می تواند با مشتریان خود در هر لحظه و به مناسبت های مختلف در ارتباط باشد و آنها را از خود با خبر کنید

کارت ویزیت الکترونیک بهترین گزینه جهت مدیریت ارتباط با مشتری می باشد.

ما در پنل پیامکی سامانه لاین به شما قابلیت ایجاد کارت ویزیت الکترونیکی را به صورت رایگان ارائه میدهیم که میتوانید به رایگان از این امکان هوشمند بهره مند شوید و به راحتی کارن ویزیت خودتون رو ایجاد کنید.

یکی از قابلیت‌های پنل اس ام اس، ایجاد کارت ویزیت دیجیتالی است که می‌توانید برای ارتباط پایدار با مشتری استفاده کنید.

تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا به شما بگوییم کاربرد دقیق کارت ویزیت الکترونیکی چیست و قول می‌دهم از اینکه این صفحه را مطالعه کرده‌اید رضایت داشته باشید.

هدف اصلی کارت ویزیت الکترونیکی چیست؟

کارت ویزیت الکترونیک در واقع یکی از قابلیت‌های سامانه پیامکی است که به کمک ماژول پاسخگوی خودکار در پنل اس ام اس می‌توانید از این ماژول به‌ عنوان کارت ویزیت دیجیتال استفاده کنید. اولین مرتبه آی‌نوتی(inoti) موج خرید کارت ویزیت دیجیتال را ایجاد کرد و بعد از آن شرکت‌هایی مثل کارن کارت و… ادامه دهنده این راه بودند.
آی‌نوتی از ماژول پاسخگوی خودکار سامانه پیامک به‌ عنوان ابزار بازاریابی استفاده کرد تا بتواند سامانه پیامک بفروشد و هر فردی با خرید پنل اس ام اس می‌تواند به ماژل پاسخگوی خودکار دسترسی داشته باشد و نامحدود کد crm اختصاصی به صورت رایگان داشته باشد.
در آی‌نوتی شما برای استفاده از هر کلیدواژه باید هزینه جداگانه پرداخت کنید اما با خرید سامانه پیامک می‌توانید بدون پرداخت هزینه جداگانه برای کلیدواژه‌های مختلف مثل آدرس، شماره حساب،کانال تلگرام، پیج اینستا و… کلمات کلیدی متفاوتی را بسازید.

شیوه استفاده از ماژول کارت ویزیت الکترونیکی

برای استفاده از کارت ویزیت دیجیتال در سامانه پیامکی سامانه لاین وارد پنل پیامک خود شوید > از منو سمت راست وارد بخش امکانات پیشرفته > پاسخگوی خودکار > جدید، در این بخش شما میتوانید نامحدود کد crm بسازید و بابت کدcrm هیچ هزینه ای دریافت نمی‌شود.

همانطور که گفتیم شما باید این کلیدواژه‌ها را طوری طراحی کنید که بتوانید بانک شماره موبایل مشتریان را جمع‌آوری کنید، مثلا اگر آموزشگاه کنکور دارید، ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی کار هوشمندانه‌ای نیست کافی است در وب‌سایت و همایش‌ها و بروشورها از مخاطب بخواهید برای دانلود رایگان یک کتاب الکترونیکی عدد 1 را به سامانه پیامکی شما ارسال کنند تا از طریق ارسال پیامک لینک دانلود به صورت اتوماتیک کتاب الکترونیکی برای مخاطب ارسال شود و در قبال این کتاب الکترونیکی شما بانک شماره موبایل هدفمندی از افرادی که کنکوری هستند جمع‌آوری کرده‌اید و می‌توانید از این بانک شماره موبایل برای بازاریابی و تبلیغات پیامکی استفاده کنید.

امیدوارم شما هم مثل ما از خواندن این مقاله لذت برده باشید، آیا بنظر شما کاربرد کارت ویزیت دیجیتالی غیر از این است؟ خوشحال می‌شویم نظر شما را بشنویم.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید پنل پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می‌توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.