انتخاب پنل اس ام اس مناسب
راهنمای خرید پنل پیامکی از سایت سامانه لاین

پنل پیامکی که به شما ارائه میشود یکی از پر امکانات ترین پنل پیامکی موجود می باشد که برای شما کاربر گرامی با تخفیف ویژه میتوانید تهیه نمایید که در ادامه برای شما کد تخفیف هم ارائه خواهد شد پس در مورد راهنمای خرید بهترین پنل پیامکی از سایت سامانه لاین همراه ما باشید.

ابتدا وارد برگه خرید پنل پیامکی شوید

با فرمی به صورت زیر روبه رو خواهید شد که دارای اطلاعات شناسنامه ای شما می باشد که باید دقیقا مطابقت داشته باشد.

فرم خرید پنل پیامکی از سامانه لاین

در این فرم مشخصاتی که از شما خواسته میشود باید پر شوند والا پنل کاربری شما ساخته نخواهد شد چون این مورد سیستمی بوده و اگر دچار مشکل شدید سریعا با ما تماس گرفته تا شما رو راهنمایی نماییم.

اطلاعاتی که از شما درخواست میشود در فرم بالا مشخص بوده که از جمله :

نام و نام خانوادگی و کد ملی و شماره موبایل (اطلاعات پنل به این شماره ارسال خواهد شد) و ایمیل (برای بازیابی اطلاعات کاربری شما مورد نیاز خواهد بود) و آدرس دقیق (بخش مهمی برای تایید مدارک می باشد) پس سعی کنید در وارد کردن اطلاعات دقت نمایید.

بعد از وارد کردن اطلاعات هویتی به مورد انتخاب پنل مورد نظر می رسیم که میتوانید با انتخاب هر کدام از پنل های کاربری که مورد نیاز شما می باشد انتخاب نمایید.

پنل پیامکی رایگان همانطور که از اسمش مشخص هستش رایگان می باشد و امکانات کمتر و تعرفه 17 تومان می باشد تقریبا برای افرادی کاربرد دارد که نیاز به امکانات ارسال پیامک و مواردی از این قبیل که امکانات ساده تری می باشد دارد و پیامک کمتری ارسال خواهد کرد و برای تست میتوانید این پنل را انتخاب کنید.

نکته مهم : شما در هر لحظه می توانید با ارسال تیکت جهت ارتقای پنل کاربری خود به پنل های بالاتر اقدام نمایید.

پنل پیامکی وبمستری که مخصوص افرادی می باشد که نیاز به استفاده از خدماتی همچون استفاده در پروژه ها و سایت هایی همچون فروشگاهی و یا نیاز به ثبت نام پیامکی یا کد احراز هویت می باشند می توانند این پنل رو انتخاب نمایند تا هم امکانات پنل پیامکی بیشتری در اختیار داشته باشند و هم تعرفه کمتری نسبت به پنل پیامکی رایگان داشته باشند و این تعرفه هم با ارسال تیکت و یا شارژ حساب و یا ارتقای پنل پیامکی قابل تغییر می باشد که هم اکنون این تعرفه 15 تومان برای هر پیامک می باشد و اگر تعداد پیامک شما بیشتر می باشد و در روز هزاران پیامک ارسال می کنید بهتره پنل های بالاتر انتخاب نمایید ولی اگر کارکرد کمتری دارید تفاوت زیادی نخواهد داشت.

نگرانی بابت ارسال به بلک لیست را با پنل پیامکی وبمستری نخواهید داشت چون خط خدماتی برای شما فعال خواهد شد و همچنین افزونه ها و امکانات برای استفاده در پروژه های خودتان هم درون پنل می توانید پیدا کنید و در صورت نیاز برای شما توسط برنامه نویسان پشتیبانی و طراحی خواهند شد.

پنل پیامکی تبلیغاتی که جهت ارسال تبلیغات انبوه در نظر گرفته شده که راهکار های تبلیغاتی برای این پنل ارائه خوهد شد تا در هزینه های شما صرفه جویی شود و در ضمن 95 امکانات پنل فعال و تعرفه 14 تومانی که در صورت نیاز قابل تغییر می باشد که با تعرفه کمتری که به شما اختصاص میگیرد بتوانید در هزینه های خوتان صرفه جویی کنید و اینجا اخر کار نیست بلکه ما برایتان راهکار هایی متناسب با نیاز شما در اختیارتان قرار می دهیم تا بتوانی با هزینه کمتری بهترین نتیجه را بگیرید.

پنل پیامکی سازمانی اخرین پنل از لحاظ امکانات می باشد که برای افرادی که برای یک حرکتی حرفه ای و همیشگی به فکر استفاده از خدمات پنل پیامکی هستند مناسب می باشد یعنی تعرفه خطوط 13 تومان می باشد و در اصل بهترین پنل پیامکی برای افراد حرفه ای برای ارسال پیامک این پنل می باشد و افرادی که در این پنل می باشند دارای امکانات ویژه ای هستند که فقط فردی که از این پنل استفاده کند متوجه خواهد شد چون امکانات تمام و کمال در اختیار مخاطب خواهد بود و همچنین تعرفه کمتر خواهد داشت.

افرادی که از هر کدام یک از پنل پیامکی سامانه لاین استفاده نمایند می توانند از برخی دیگر از خدمات ما در اینده با تخفیف ویژه یا به صورت رایگان بهره منده شوند.

و در آخر به بحث شیرین دریافت کد تخفیف میرسیم که آن دسته از عزیزانی که نیاز به دریافت تخفیف برای خرید خود هستند باید خوشحال باشند که سامانه لاین برای همه عزیزان هم پنل رایگان و یا با تخفیف ویژه در نظر گرفته است که شما با وارد کردن کد تخفیف زیر به صورت رندم از تخفیفی که برای شما در نظر گرفته میشود بهره مند شوید و این کد تخفیف ویژه می باشد و از 10 در صد تا 100 درصد برای افراد مختلف در به صورت مقطعی فعال میشود.

کد تخفیف : SamaneLine

این کد تخفیف را در بخش کد تخفیف تایپ نمایید و بر روی گزینه اجرا کلیک کنید تا کد تخفیف خرید پنل پیامکی برای تمامی پنل ها اعمال شود و به راحتی پنل را به تخفیف ویژه دریافت نمایید.

در نظر داشته باشید که شما با ارسال فرم در اولین مرحله اطلاعات شما ساخته و برای شما پیامک میشود و برای بار بعدی حساب کاربری جدید فقط با اطلاعات جدید ساخته میشود و اطلاعات تکراری باشد پنل ساخته نخواهد شد و اگر شما دچار این مشکل شدید ولی برای اولین بار می باشد که فرم را پر میکنید بهتره به ما اطلاع بدید تا مشکل را هر چه زودتر پیگیری نماییم تا حساب کاربری شما فعال شود.

یه پیشنهاد ویژه برای شما دارم :

اگر میخوایی در کنار پنل پیامکی کسب درامد هم داشته باشی کافیه به بخش های نمایندگی پنل پیامکی و یا همکاری در فروش پنل پیامکی با 40 درصد سود از هر ارجاع وارد شوید و از این قابلیت ویژه برای کسب درامد بدون سرمایه اولیه استفاده نمایید و شما هم وارد این چرخه پرسود شوید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید پنل پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می‌توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.